سال رونق تولید گرامی باد

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео
شروع ثبت نام دوره های آموزشی در مرکز خواهران سربیشه
دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398
 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه ، در جهت مهارت آموزی جوانان و توانمند سازی بانوان با توجه به سخنان رهبر فرزانه انقلاب (سال رونق تولید)ثبت نام دوره های مهارتی مرکزآموزش فنی و حرفه ای خواهران سربیشه از تاریخ 1398/02/15  با امکانات و تجهیزات کارگاهی... ادامه مطلب...
IMAGE
بزرگداشت روز زمین پاک
دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398
     گزارش تصویری از برگزاری مراسم روز زمین پاک  در مرکز برادران  شهرستان سربیشه) ادامه مطلب...

تبیین طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار در کمیته اشتغال شهرستان سربیشه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه، کمیته اشتغال شهرستان سربیشه باحضور جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی در محل فرمانداری سربیشه برگزار شد .

در ابتدا سنجری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در این جلسه ایجاد اشتغال را امروزه یکی از نیازهای اصلی جوانان  بیان و با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات وظیفه مسئولین را امروزه برای رفع نیازهای مردم بالا عنوان داشت .

سنجری  همچنین خاطر نشان کرد پیش بینی ایجاد اشتغال در استان سالانه 8000 فرصت شغلی است  که نیازمند حدود 800 میلیارد تومان می باشد .

وی همچنین نرخ بیکاری استان را در سال 95 ، 7/10 درصد بیان و اظهار امیدواری کرد در سال 96 بتوان یک درصد آن را کاهش داد.

 مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی طرح مهارت آموزی در محیط کار و طرح کاروزی فارغ التحصیلان را نیز از جمله طرح هایی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی  بیان که از چند روز گذشته اجرای آن در استان آغاز شده است .

خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی نیز در این جلسه مهمترین مشکل در اشتغال را فقدان مهارت به خصوص در قشر فارغ التحصیلان دانشگاهی بیان و آشنایی حرفه ای فرد با محیط کسب و کار واقعی ، ایجاد اعتماد به نفس ، حفظ پایداری مشاغل سنتی و کمک به بنگاههای فعال به منظور جذب و شناسایی نیروی کار را از جمله اهداف طرح مهارت آموزی در محیط کار بیان داشت .

وی همچنین معاف بودن از پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی و استفاده از نیروی کار را از جمله فواید کارفرمایان در طرح مهارت آموزی در محیط کار عنوان و  افزود : 560 نفر تعهدات طرح مهارت آموزی استان می باشد که از این تعداد 22 نفر سهم شهرستان سربیشه است .

فلاحی فرماندار شهرستان سربیشه نیز در این جلسه اشتغال تعهدی سال 96 شهرستان سربیشه را 497 نفر بیان که بین 18 دستگاه اجرائی توزیع و برای 67 نفر توسط دستگاههای اجرائی ایجاد شغل شده و مشخصات در سامانه رصد به ثبت رسیده است .

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای ، این حضور را خاری در چشم دشمنان بیان داشت و خاطر نشان کرد: فضای بعد از انتخابات باید فضای رفاقت باشد .

فرماندار شهرستان سربیشه مبنای توسعه و پیشرفت در هر جامعه ای را استفاده از حضور همه گروهها بیان و افزود : همه ما باید در جهت نشاط اجتماعی و ارتقای فرهنگ کار در جامعه تلاش کنیم .

فلاحی همچنین با بیان اینکه یکی از راههای افزایش مشارکت مردم در جامعه ارائه  صحیح خدمات دولت و نظام به مردم است از همه مسئولین خواست تا خدمات انجام شده را به سمع و نظر مردم برسانند.

تصویر روز

254.jpg

تماس با ما

مرکز شماره هشت سربیشه :

مرکز برادران : جنب شهرک صنعتی

تلفن : 32664421-32664422

مرکز خواهران : بلوار امام علی (ع)- بالاتر از دادگستری

تلفن :   32664615- 32664616

 

 

 

 

 

 

 

اوقات شرعی

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز4
mod_vvisit_counterدیروز23
mod_vvisit_counterاین هفته61
mod_vvisit_counterهفته قبل116
mod_vvisit_counterاین ماه359
mod_vvisit_counterماه گذشته577
mod_vvisit_counterکل بازدیدها21364

بازدیدکننده جاری : 2
آدرس آی پی : 54.163.213.149
,
امروز : 26, جون, 2019