حمایت از کالای ایرانی

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

به بهانه تجلیل از راه یافتگان به پانزدهمین دوره مسابقات علمی - کاربردی هنرجویان شاخه کاردانش کشور اتفاق افتاد : بازدید معاون آموزش و پرورش شهرستان سربیشه از مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه مقیمی معاون آموزش و پرورش شهرستان سربیشه به همراه هیئت همراه به بازدید از مرکز و دیدار با کارآموزان پرداخت .

در ابتدا در نشستی صمیمی عباسی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه ضمن تقدیر و تشکر از توجه و حضور موثر مسئولین ، به اهمیت توجه و سرمایه گذاری مادی و معنوی بر جوانان منطقه اشاره کرد و یکی از نکات حائز اهمیت در کاهش مشکلات اجتماعی و رفع پدیده بیکاری در منطقه را توجه به آموزش ، پرورش و بالاخص فراگیری آموزش ها مهارتی دانست .

در ادامه مقیمی معاون آموزش و پرورش شهرستان سربیشه ضمن تقدیر و تشکر از رئیس ، همکاران و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه در برگزاری دوره های هنرستان های کار و دانش در محل مرکز، الصاق دانش و مهارت را کلید حل مشکل بیکاری جوانان منطقه دانست .

پس از این نشست صمیمی در دیدار با کارآموزان ضمن تقدیر از کارآموزان راه یافته به پانزدهمین دوره مسابقات علمی - کاربردی هنرجویان شاخه کاردانش کشور، از عباسی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه و همچنین مربیان مرکز به جهت تلاش ها و حمایت های آنها تجلیل شد .

2.jpg

1.jpg

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 80%
اقوام و آشنایان - 0%
غیره - 20%

كل آرا: 5
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00

تماس با ما

مرکز شماره هشت سربیشه -جنب شهرک صنعتی

تلفن تماس:  2-32664421.

 

 

 

 

 

اوقات شرعی

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز9
mod_vvisit_counterدیروز7
mod_vvisit_counterاین هفته83
mod_vvisit_counterهفته قبل61
mod_vvisit_counterاین ماه165
mod_vvisit_counterماه گذشته242
mod_vvisit_counterکل بازدیدها16782

بازدیدکننده جاری : 2
آدرس آی پی : 18.206.175.155
,
امروز : 16, فوریه, 2019