سال رونق تولید گرامی باد

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

اجرای 113 درصدی تعهدات آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سربیشه در سال 97

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه ، بیش از 1200 نفر در سال 97 از دوره های آموزشی مختلف این مرکز استفاده کرده اند.

عباسی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه با بیان این مطلب افزود: این تعداد کارآموز در قالب خوشه های آموزشیِ خدمات، صنعت، و فرهنگ و هنراز دوره های مختلف این مرکز استفاده کرده اند. وی با بیان اینکه آموزش های اجرا شده در سال 97 از میزان تعهدات آموزشیِ پیش بینی شده برای این مرکز فراتر رفته است، اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش تمامی همکاران و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه ، در سال گذشته بالغ بر 200 هزار نفر- ساعت آموزش در این مرکز اجرا شده است که این میزان ، 13 درصد بیشتر از تعهدات پیش بینی شده از طرف اداره کل برای این مرکز بوده است.

وی خاطرنشان کرد: این میزان تعهد اموزشی در حوزه های مختلفی از جمله مراکز ثابت برادران و خواهران،  روستاها و عشایر، بنگاههای اقتصادی و مراکز تحت پوشش بهزیستی ارائه شده است. عباسی با اشاره به مسئله کمبود مهارت در جامعه جوانِ جویای کار، اظهار امیدواری کردکه جوانان شهرستان با استفاده از دوره های آموزشی و امکانات این مرکز در جهت ارتقاء دانش های مهارتی خود گام برداشته و آینده ای روشن را برای خود رقم بزنند.

شایان ذکر است که مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه دارای 8 کارگاه ثابت ، و کارگاههای مختلف سیار شهری و آموزش در مناطق روستایی و عشایر نشین است.

تصویر روز

22763_519.jpg

اطلاعیه های مهم