سال رونق تولید گرامی باد

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

دیدار رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای با امام جمعه محترم شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه، در چهارمین روز از هفته ملی مهارت رئیس و کارکنان این مرکز با امام جمعه محترم سربیشه دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار که در محل دفتر امام جمعه محترم انجام شد، عباسی رئیس مرکز، گزارشی از عملکرد آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در سال 97 و چهار ماهه نخست سال جاری ارائه کرد. وی با اشاره به هدف گذاری مرکز برای گسترش فرهنگ مهارت آموزی در سطح شهرستان، عنوان کرد: آموزش های مربوط به اقشار آسیب پذیر از جمله معتادین بهبود یافته و افراد دارای معلولیت، و همچنین آموزش های روستایی، در اولویت کاری این مرکز قرار گرفته است.

در ادامه این دیدار ، امام جمعه محترم شهر سربیشه با تبریک هفته ملی مهارت و تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای، این اداره را از موفق ترین نهادهای شهر در اجرای وظایف خود برشمرد، و بر اهمیت فعالیت های این مرکز در بهبود سطح مهارتی جوانا شهرستان تاکید کرد. وی با ذکر این نکته که امروز مشکل عمده جوانان شهرستان نداشتن مهارت و تخصص است اظهار داشت: من اعتقاد راسخ دارم که هیچ کس با داشتن مهارت و تخصص در این شهرستان بیکار نخواهد ماند. وی در ادامه با مناسب ارزیابی کردن امکانات و تجهیزات مرکز بر لزوم جذب اعتبارات لازم برای بهبود شرایط موجود تاکید کرد.

تصویر روز

22763_519.jpg

اطلاعیه های مهم