سال رونق تولید گرامی باد

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید فرماندار محترم سربیشه از مرکز آموزش فنی و حرفه ای

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه، در سومین روز از هفته ملی مهارت ، فرماندار محترم سربیشه به همراه جمعی از کارکنان فرمانداری از مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیدار کردند.

در این دیدار، عباسی رئیس مرکز ضمن خوشامدگویی به میهمانان توضیحاتی در خصوص تاریخچه تاسیس و همچنین امکانات و کارگاههای مرکز ارائه کرد. وی در رابطه با عملکرد مرکز در سال 97 و همچنین چهارماهه اول سال 98 عنوان کرد: این مرکز در سال 97 بیش از 200 هزار نفر - ساعت آموزش، و در چهارماهه اول سال 98 نیز بیش از 80 هزار نفر - ساعت آموزش در بخش های مختلف شهری ، روستایی ، عشایری ، پادگان و بهزیستی اجرا کرده است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سربیشه با اشاره به پتانسیل های شهرستان در حوزه های مختلفِ کسب و کار اظهار داشت: این مرکز با شناسایی نیازها و قابلیت های شهرستان در حوزه های مختلف مانند سنگ های تزئینی، تلاش کرده است تا دوره های آموزشی خود را به سمت بهره گیری از پتانسیل های بومی شهرستان سوق دهد.

در ادامه این دیدار ، محمدی فرماندار سربیشه با تبریک هفته ملی مهارت به رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، از تلاش های مرکز برای مهارت آموزی به جوانان و کارجویان شهرستان قدردانی کرد. وی با اشاره به مشکلات جامعه در حوزه بیکاری و نقش سازمان آموزش فنی و حرفه ای در توانمندسازی جوانانِ جویای کار، وعده داد تا به مشکلات و کمبودهای مرکز آموزش فنی و حرفه ای سربیشه به صورت ویژه رسیدگی کند.

در ادامه فرماندار و همراهان وی از کارگاههای آموزشی مراکز برادران و خواهران بازدید کرده و از نزدیک با فعالیت های صورت گرفته در مرکز آشنا شدند.

تصویر روز

22763_519.jpg

اطلاعیه های مهم