سال رونق تولید گرامی باد

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سربیشه عنوان کرد: اجرای بیش از 80 هزار نفر - ساعت آموزش از ابتدای سال جاری

عباسی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه از اجرای بیش از 80 هزار نفر - ساعت آموزش در این مرکز از ابتدای سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه، وی که در خصوص تشریح برنامه های هفته ملی مهارت سخن می گفت، افزود: این میزان آموزش در حوزه های مختلفِ مراکز ثابت برادران و خواهران، مناطق روستایی و عشایر نشین، مناطق محروم مرزی، مراکز سیار و سکونتگاههای غیر رسمی حاشیه شهر، بنگاههای اقتصادی و همچنین مراکز درمانی تحت پوشش بهزیستی ارائه شده است. 

عباسی با اشاره به تاکید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر آموزش و توانمند سازیِ اقشار محروم و آسیب پذیر اظهار داشت: در سال جاری، همانند سال گذشته آموزش در مناطق محرومِ مرزی، مناطق روستایی و عشایر نشین، و همچنین آموزش به ساکنین حاشیه شهر و اقشار آسیب پذیرِ تحت پوشش بهزیستی از جمله افراد دارای معلولیت و معتادین بهبود یافته، در اولویت کاری این مرکز قرار دارد، و در همین راستا در سال جاری نزدیک به 40 هزار نفر - ساعت آموزش در این بخش ها ارائه شده است.

وی با اشاره به اجرای 113 درصدی تعهدات آموزشی این مرکز در سال 977، ابراز امیدواری کرد که این شرایط در سال جاری نیز تداوم یافته و این مرکز به روند موفق خود در ارتقاء سطح مهارت و تخصص شهرستان ادامه دهد.

تصویر روز

22763_519.jpg

اطلاعیه های مهم