سال رونق تولید گرامی باد

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

امام جمعه محترم درح: نقش آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه امروز بسیار پررنگ تر از آموزش های تئوریک دانشگاهی است.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه، روز گذشته ( سه شنبه اول مرداد ماه ) عباسی رئیس این مرکز با امام جمعه محترم درح دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های امام جمعه محترم از فعالیت های مرکز، گزارشی از عملکرد آموزشی مرکز در بخش درح ارائه کرد. وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 22 هزار نفر - ساعت آموزش در بخش درح اجرا شده است، تصریح کرد: این آموزش ها در قالب دوره هایی چون گلیم بافی و چادرشب بافی و ... ارائه شده و بیش از 80 نفر از این آموزش ها استفاده کرده اند.

وی همچنین اظهار داشت که 21 نفر از این افراد را معتادین بهبود یافته تشکیل داده اند، که با کسب مهارت ، اعتماد به نفس لازم برای بازگشت به کسب و کار و زندگی سالم را به دست آورده اند.

در ادامه این دیدار امام جمعه محترم درح ضمنم تشکر از فعالیت های این مرکز در توانمند سازی جوانان درح و ارتقاء سطح مهارتی آنها افزود: امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی حاکم بر جامعه، نقش آموزش های فنی و حرفه ای بسیار پر رنگ تر و ملموس تر از آموزش های تئوریکِ دانشگاهی است. وی با تاکید بر بروز بودنِ آموزش های فنی و حرفه ای و تطابق آن با نیازهای جامعه، تصریح کرد: رغبت جوانان به فراگیری این آموزش ها و مهارت ها نسبت به گذشته بیشتر شده و ما باید از این فرصت در جهت بهبود فضای کسب و کار برای آنها استفاده کنیم.

تصویر روز

22763_519.jpg

اطلاعیه های مهم