حمایت از کالای ایرانی

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

جشنواره اقتصاد مقاومتی، تولید _ اشتغال در سایه مهارت آموزی

 

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه، جشنواره اقتصاد مقاومتی ، تولید - اشتغال در سایه مهارت آموزی به همت آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه و کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان سربیشه برگزار گردید.

در ابتدا عباسی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه ضمن خوش آمد گویی به حضار ،اهداف

برگزاری جشنواره هایی از این دست را کمک به امر تولید و اشتغال نامید و توجه به لزوم تربیت نیروی متخصص

از طریق مهارت آموزی را اصل، نیت و هدف اصلی کار خود نامید.

در ادامه فلاحی فرماندار شهرستان سربیشه با تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره ،هفته کارآفرینی و مهارت های فنی و حرفه ای را تبریک گفت. فلاحی حضور آموزش های فنی و حرفه ای و بستر به وجود امده در این زمینه را جهت رشد بحث اشتغال در این شهرستان مناسب دانست و همکاری همه نهادها در این خصوص را الزامی دانست.

در ادامه این جشنواره خوش آیند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی ضمن ارائه اقدامات صورت گرفته در حوزه مهارت آموزی در این شهرستان ، از طرح جدید این سازمان جهت کمک به بحث اشتغال سخن گفت. خوش آیند،طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار را طرحی تسهیل بخش جهت تربیت نیروهای متخصص دانست. پس از مولودی خوانی به مناسبت دهه مبارک کرامت ، عنایتی فر قائم مقام اداره کل کمیته امداد امام خمینی به ایراد سخنرانی پرداخت .وی با تشکر از برگزارکنندگان این جشنواره مجموعه اقدامات صورت گرفته در حوزه کمیته آموزش این نهاد را بیان و تسریع بخشیدن به این موضوع را با همکاری همه بخش ها خواستار و ضروری دانست. در ادامه دکتر نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی نبود نیروی متخصص را بخشی از مهمترین مشکلات کشور دانست وی ضمن کافی ندانستن آموزش های دانشگاهی جهت تربیت نیروی متخصص ، اموزش های فنی و حرفه ای و آموختن مهارت را مهمترین راهکار جهت برون رفت از این بحران دانست .

 1213

1415 

16

 17

 

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 80%
اقوام و آشنایان - 0%
غیره - 20%

كل آرا: 5
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00