حمایت از کالای ایرانی

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

افتتاح سالن آزمون آنلاین مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان سربیشه در دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر 1000میلیون ریال

 

به گزارش روابط عمومی اداره  آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه خوش آیند مدیر کل آموزشفنی و حرفه ایاستان؛ گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور در راستای تحقق دولت الكترونيكی و سياست های سند راهبردی مهارت و فناوری به منظور تسريع و تسهيل ارائه خدمات به ذی نفعان ، تمهيدات لازم را جهت برگزاری آزمون های الكترونيكی فراهم نموده است .

وی افزود: سامانه يا سيستم مديريت آزمون الكترونيكی قابليت برگزاری آزمون های تستی را با انواع سؤالات كه به طور تصادفی از پايگاه داده واحدی دريافت می نمايد دارد و اين سامانه با دو سامانه پورتال جامع سازمان و بانک ملی سؤال در ارتباط و تبادل داده است.

خوش آیند افزود: این سامانه اطلاعات متقاضيان آزمون و سؤالات بودجه بندی شده را به ترتيب از سامانه های پورتال جامع سازمان و بانک ملی سؤال دريافت می نمايد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت و مزایای استفاده از این شیوه گفت: با راه اندازی این سامانه که یک میلیارد ریال برای آن هزینه شده است از این پس سنجش مهارت با كيفيت، امنيت، سرعت، دقت و عدم امکان تقلب بدلیل تنوع سؤالات، همگامی با فناوری روز دنيا و كاهش هزينه ها صورت خواهد پذیرفت که تسریع در صدور گواهينامه های الكترونيكی مهارت آموختگان و در نهایت افزایش رضایت مندی آنها را به همراه خواهد داشت.

وی آمار بالای آزمون دهندگان، ذخيره آنلاين پاسخ ها و تسريع در اعلام نتايج اين آزمون ها را از ديگر موارد قابل توجه اين شيوه جديد برگزاری آزمون دانست و گفت: در این شیوه به میزان قابل توجهی در استفاده از نیروی انسانی و کاغذ صرفه جویی می شود و موجبات افزایش بهره وری فراهم می شود.

در پایان با حضور فرماندار، امام جمعه و سایر مسولین محلی این مرکز مورد بهره برداری قرار گرفت.

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 80%
اقوام و آشنایان - 0%
غیره - 20%

كل آرا: 5
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00